Glascontainers in Paleiskwartier?

25 september 2020 – Een stukje geschiedenis. Zoals velen onder u weten heeft het bestuur van Wijkbelangen Paleiskwartier indertijd haar nek uitgestoken voor containers in de wijk; ook de gemeente had na intensief overleg met geïnvolveerden en rekening houdend met bestemmingsplannen en o.a. de garages (geen diepte) in onze wijk, uiteindelijk het Eurekagevoel bij presentatie van een locatie. Er werd m.b.t. deze locatie echter forse kritiek geuit door verschillende bewoners; een alternatief was niet te realiseren i.v.m. bovengenoemde beperkingen.

De glascontainers die het dichtst bij zijn, staan nog steeds aan het van Coehoornplein (Boschveld, schuin tegenover apotheek West) en aan het begin van de Vughterstraat.

Indien u met uw medebewoners van de containers opnieuw een case wilt maken, raden wij u aan contact op te nemen met onze wijkmanager Riekje Bosch, r.bosch@s-hertogenbosch.nl.